iris-GmbH używa plików cookie na tej stronie, aby zwiększyć komfort użytkowania i zapewnić najlepszą możliwą obsługę. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi Privacy Policy.

Proszę wybrać Państwa indywidualną osobę kontaktową

Sprzedaż

Sales Manager - Kraje niemieckojęzyczne

Christian Scheiter

Telefon +49 30 58 58 14 555
Fax +49 30 58 58 14 999

christian.scheiter@irisgmbh.de

Niemiecki, Angielski
Sales Manager - Zachodnia Europa

Emmanuel Domanski

Telefon +33 47 50 26 828
Telefon komórkowy +33 62 78 52 954
emmanuel.domanski@irisgmbh.de

Francuski, Angielski, Hiszpański, Niemiecki
Sales Manager - Centralna i Wschodnia Europa

Tomasz Gawryluk

Telefon +48 60 22 30 027
tomasz.gawryluk@irisgmbh.de

Polski, Angielski
Sales Manager - Ameryka północna

Nguvi Kahiha

Telefon +1 40 49 77 87 84
nguvi.kahiha@iris-na.com

Angielski, Niemiecki, Francuski
Sales Manager - Ameryka Łacińska

Günther Laich

Telefon +49 30 58 58 14 556
Telefon komórkowy +49 16 09 60 48 139
guenther.laich@irisgmbh.de

Niemiecki, Angielski, Hiszpański
Sales Manager - Azja-Pacyfik

Joel Westerheide

Telefon +49 30 58 58 14 524
joel.westerheide@irisgmbh.de

Niemiecki, Angielski
Head of Global Sales

Sven Lewerenz

Telefon +49 30 58 58 14 551
sven.lewerenz@irisgmbh.de

Niemiecki, Angielski

Zarząd

Dyrektor generalny

Rainer Bönick

Telefon +49 30 58 58 14 122
rainer.boenick@irisgmbh.de

Dyrektor generalny

Marc-Oliver Brammann

Telefon +49 30 58 58 14 122
marc-oliver.brammann@irisgmbh.de

Dyrektor generalny

Andreas Thun

Telefon +49 30 58 58 14 122
andreas.thun@irisgmbh.de

Prokurent

Kerstin Wolf

Telefon +49 30 58 58 14 122
kerstin.wolf@irisgmbh.de

Asystent Zarządu

Anne-Kathrin Fromme

Telefon +49 30 58 58 14 122
anne-kathrin.fromme@irisgmbh.de

Dział personalny

Kierownik działu zasobów ludzkich

Anita Nowak

Telefon +49 30 58 58 14 125
anita.nowak@irisgmbh.de